T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KONYA / SELÇUKLU - SELÇUKLU ÜMİDE-GÜLER ATSÜREN ANAOKULU

Haberler

Haz

Çalıştık ,öğrendik, güldük, eğlendik  ve sona geldik.Yıl sonu prgramlarımız hafta boyunca heyecanla devam etmekte... Emek veren tüm öğrencilerimize,öğretmenlerimize ve katılımlarından dolayı tüm velilerimize teşekkür ediyoruz.

Haz

OKULUMUZDA YIL BOYUNCA SINIFLARIMIZDA UYGULANAN TEKNİKLERİN, PROJELERİN  ÇOCUKLARIMIZIN ÜRÜNLERİNE YANSIMALARINDAN  DERLENEN ÇALIŞMALARLA OKUL SERGİMİZİ  SUNDUK. EMEĞİ GEÇEN ÖĞRETMENLERİMİZE, ÖĞRENCİLERİMİZE VE VELİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.

Haz

Okulumuz EKO-OKUL Projesi kapsamında Yeşil Bayrak ödülünü almaya hak kazanmıştır. Ödülü almamıza katkı sağlayan öğretmenimiz Müjde Uslu'ya öğrencilerimize ve velilerimize teşekkür ederiz.

May

Okulumuz Güneş Sınıfı öğrencilerinin öğretmenleri Sıddıka Yılmaz mentörlüğünde yürüttüğü Global S.O.S Projesiyle öğrencilerimiz hem nesli tehdit altında olan türleri öğrenirken hem de doğa ve bilim farkındalıkları gelişmektedir. Çevresine ve canlıların yaşamına duyarlı,sürdürülebilir bir çevrede yaşamak için katkıda bulunan,bilimsel süreçleri kavrayabilen bireyler olmaları projemizin başlıca hedefleri olmuştur. Bu hedefler doğrultusunda  proje yürütülmüştür.

May

May

May

May

May

Nis

23 NİSAN HAFTAMIZIN 4. GÜNÜ ÇILGIN ŞAPKA DEFİLESİNDE ÇILGINCA EĞLENCELİ ZAMAN GEÇİRİLDİ.

Nis

23 Nisan haftası üçüncü günü İlizyon ve bubble show gösterileriyle öğrencilerimiz eğlenceli zaman geçirmeye devam ediyor.   

Nis

23 Nisan haftası ikinci günü Kıbrıs Gazisi Mevlüt Gezici Beyi okulumuzda misafir ettik. Mevlüt Bey öğrencilerimiz ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Öğrencilerimiz  23 Nisan Pastasını kestiler. 

Nis

23 Nisan haftası ilk günü öğrencilerimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı neden kutladığımızı video hikaye ve sohbetlerle öğrendiler ve her sınıfımız kendi bayrağını tasarladı. 

Nis

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Şenliğimiz ile her gün farklı bir etkinlik ve eğlence planlaladık. Böylece çocuklarımızın mutlu bir hafta geçirmesini istiyoruz.

Nis

  Ümide Güler Atsüren Anaokulu olarak bayram öncesi çocuklarımızla beraber eğlenceli bir bayramlaşma gerçekleştirdik  ve çocuklarııza  kültürel ve manevi bir farkındalık kazandırdık.