T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KONYA / SELÇUKLU - SELÇUKLU ÜMİDE-GÜLER ATSÜREN ANAOKULU

Haberler

Kas

''Beni anlamak demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız, bu kafidir.'' Mustafa Kemal Atatürk

 Ulu Önder Atatürk'ü edebiyete intikal edişinin 84. yıl dönümünde sevgi, saygı ve rahmetle anıyoruz.

Kas

      Seramik Atölyesi çalışmalarımız başladı. Çocuklarımız eğlenceli zamanlar geçirdiler.

Ekm

  İstiklal mücadelemizin önderi, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm şehit ve gazilereimizi şükran, saygı ve rahmetle anıyoruz. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunu bizimle paylaşan okulumuz hayırseverlerinden Güler Atsüren Hanımefendi'ye ziyaretlerlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. 

Ekm

  Okulumuzda düzenlediğimiz hacivat karagöz oyunuyla çocuklarımız geleneksel türk oyunu karakterlerinden hacivat ve karagöz ile tanıştılar. Sonrasında palyaçolarla eğlenceli zaman geçirdiler. 

Ekm

Ekm

Ekm

     ÇOCUKLARIMIZIN HAYVANLARI KORUMA İLE İLGİLİ FARKINDALIKLARINI ARTTIRICI ETKİNLİKLERE YER VERDİK.

Ekm

Ekm

Ekm

   OKUMA YAZMAYA HAZIRLIK ETKİNLERİ KAPSAMINDA YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMALARLA ÇOCUKLARIMIZ EĞLENEREK ÖĞRENİYOR.

Ekm

  OKULUMUZDA UYGULAMAKTA OLDUĞUMUZ EKO OKUL PRTOJESİ KAPSAMINDA ETKİNLİKLERİMİZE BAŞLADIK.

Ekm

       HEM ÖĞRENDİK,HEM EĞLENDİK.

Ekm

    BİZ ÇOCUKLARIMIZA KAVUŞTUK, ÇOCUKLARIMIZ OKULUMUZA KAVUŞTULAR.

Haz

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılını başarılı ve mutlu  bir şekilde  tamamlarken Selçuklu Kaymakamımız Sayın Ömer Hilmi YAMLI tarafından Ümide Güler Atsüren Anaokulu olarak Okul Müdürümüz, Müdür Yardımcımız ve Değerli Öğretmenlerimize takdir edilen başarı belgeleri için sayın İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Turan KAYACILAR'a teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

Haz

    5/B sınıfımız yıl sonu mezuniyet programını gerçekleştirdi. 5/B Sınıf öğretmenimiz Ayşe ILGAZ'a, öğrencilerimize ve velilerimize teşekkür ediyoruz.