T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KONYA / SELÇUKLU - SELÇUKLU ÜMİDE-GÜLER ATSÜREN ANAOKULU

Haberler

May

Sandıkta Ne Var ? eTwining projesi öğrencilerimizin ve velilerimizin etkin katılımıyla , keyifli ve öğretici çalışmalar tamamladı.

Nis

Türkiye Ulusal Ajansı tarfaından kabul edilen ve Selçuklu Müdürlüğümüzün yürütücüsü, okulumuz Ümide Güler Atsüren Anaokulu 'nun ortağı olduğu "HER ÇOCUK DEĞERLİDİR" isimli Erasmus +KA101 projesi kapsamında öğretmenlerimize Okul Müdürümüz Funda YORGANCILAR  tarafından Romanya -Köstence haraketliliği yaygınlaştırma sunumu yapıldı.

#TürkiyeUlusalAjansı

#SeyitAliBüyük

#TuranKayacılar

#KonyaMem

#SelçukluİlçeMem

Nis

Kon TV ' de yayınlanan Hayatta Herşey Var Program yapımcısı-sunucusu Sibel KARACA ile 01.04.2022 tarihinde okulumuz atölyelerini,projelerini,etkinliklerini,tanıtma fırsatı bulduk. Sibel KARACA hanımefendiye Ümide Güler Atsüren ailesi olarak teşekkür ediyoruz.

Mrt

Mrt

Öğretmenimiz Dilek ÖZMEN, Sıddıka YILMAZ ve Canan ÖZLÜOĞLU Each Child is Invaluable projesi Upues 2022 ' de sunum hakkı kazandı.

Mrt

Psikolojik danışman Tuba KILIÇARSLAN ile resim analizi eğitimi

Kas

   Erasmus+K101 ''Her Çocuk Değerlidir'' Projesi kapsamında İspanya'nın Galiçya Bölgesi Ferrol şehrindeki CFR FERROL kurs mekezinde hareketliliğe katılan öğretmenimiz Dilek Özmen okulumuzdaki öğretmenlerimize Erasmus+K101 ''Her Çocuk Değerlidir'' Projesi  kapsamında İspanya Hareketlilik Uygulama slaytını sundu. 

May

HER ÇOCUK DEĞERLİDİR E TWİNNİNG PROJESİ Each childis invaluable projemiz Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile 5 okulun ortak olduğu bir Erasmus projesinin E Twinning Projesidir. Okulumuz Ümide-Güler Atsüren Anaokulu öğretmenlerinden Dilek Özmen'in kurucusu ve Canan Özlüoğlu'nun yürütücüsü olduğu bu projenin amacı dezavantajlı durumda olan öğrencilerinin de diğer öğrenciler gibi aynı öğrenme ortamlarına sahip olmalarını sağlamaktır.